Zimní liga, Admira – Bohemians 1905 3:1 (1:0)

30. 1. 2011
V zimní lize vítězíme nad Klokany
Admira – Bohemians 1905 3:1 (1:0)

Kobylisy, sobota 29. ledna – Ani ranní teplota pod nulou neubrala Tygrům na chuti si zahrát další zápas zimní ligy. Tygři vyspaní do „růžova“ nastoupili v 10.15 hodin proti klukům z Bohemians 1905.

Hned v úvodu zápasu jsme se zabydleli na půlce soupeře a zaskočili ho svou bojovností. Stále jsme se snažili přiblížit k bráně na dostřel, ale Klokánci se bránili „zuby nehty“. Běžela 15. minuta zápasu, když z pravé strany Jára prokličkoval před bránu a střelou po zemi poslal Admiru do vedení - 1:0. Pořád se hrálo převážně na straně soupeře a občasné výpady Bohemky na naší půlku hřiště jsme zdárně eliminovali. I když jsme měli míč častěji na svých kopačkách a v 21. minutě Pavlova střela vyprášila rukavice gólmana, do konce poločasu jsme si už žádnou slibnou šanci nevytvořili. O malé přestávce si dali kluci teplý čaj a vyslechli si další pokyny trenéra.
Do druhé půle jsme vlítli jako „tornádo“ a hned po prvním rozehrání ve středu hřiště převzal Pavel míč, posunul ho na nabíhajícího Járu, a ten ke vzdálenější tyči zavěsil – 2:0. Neuplynula ani minuta, razantní Pavlovu střelu brankář neudržel a Járova snaha o dorážku skončila nastřelenou tyčí. Po chvilce znovu Pavel vystřelil, ale míč zamířil nad bránu. Ve 42. minutě naší ojedinělou chybu potrestal soupeř, když na naší půlce zachytil nepřesnou přihrávku a Páťa v bráně byl bezmocný - 2:1. Opět jsme se do soupeře pustili a bušili do něj ze všech úhlů. Jára se znovu chopil příležitosti, ale míč zamířil těsně vedle tyče. Po pěkné kombinaci ve 44. minutě po ose Pavel – Ondra – Jára, střelu posledně jmenovaného brankář vyrazil. „Gól“ jsme si zařvali o minutu později, protože Pavlou střelu dorazil pod břevno Ondra a upravil skóre na 3:1. Kluci hráli výborně a pěkný zápas potěšil nejen přihlížející rodiče, ale hlavně trenéra. Bohemku jsme téměř k ničemu nepustili, naše převaha byla korunována třemi góly a my jsme zaslouženě vyhráli 3:1.